خوانایی کدهای پایتون باعث شده تا این زبان برنامه‌نویسی به عنوان یک زبان برنامه‌نویسی متمایز بین پراستفاده‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی مطرح شود. با کلاس‌های آموزشی پیشگامان گسترش متن‌باز، از سطح مقدماتی تا پیشرفته، همه چیز را درباره‌ی طراحی، ساخت و توسعه‌ی نرم‌افزارهای پایتون خواهید آموخت.

دوره‌های آموزشی پایتون

طبق آخرین نتایج رسمی اعلام شده، زبان پایتون یکی از مجبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در سال ۲۰۱۸ معرفی شده و هر روزه نیاز به این زبان در شرکت‌ها و سازمان‌ها افزایش می‌یابد. دوره‌های آموزشی پایتون در شرکت پیشگامان گسترش متن‌باز به شکلی تدوین شده تا علاقه‌مندان ضمن فراگیری اصول برنامه‌نویسی به این زبان بتوانند به شکل عملی از آن بهره بگیرند. در این دوره‌ها تمرکز بر انجام پروژه‌ و فراگیری برنامه‌نویسی به صورت عملی می‌باشد. این دوره‌ها در سطوح زیر برگزار می‌شوند.

▪️ آموزش مقدماتی پایتون

▪️ آموزش پیشرفته پایتون

▪️ آموزش برنامه نویسی امن

▪️ آموزش برنامه نویسی شبکه و امنیت با استفاده از پایتون

▪️ آموزش برنامه نویسی وب با استفاده از میکرو فریم ورک فلسک

آموزش پایتون در مشهد

گرچه شرکت پیشگامان برای افراد و سازمان‌های مختلف از سراسر ایران دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند، اما اگر ساکن مشهد یا یکی از شهرهای خراسان رضوی هستید، می‌توانید در کلاس‌های پایتون که به صورت دوره‌ای در مشهد برگزار می‌شود، شرکت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.