سئو سایت

افزایش ضریب نفوذ موتورهای جستجو، بالاخص گوگل، باعث شده تا شرکت‌های فعال در این زمینه رشد چشمگیری داشته باشند. متاسفانه اکثر این شرکت‌ها با خرید ترافیک، اسپم کردن کلیدواژه‌ها و … سعی می‌کنند رتبه سایت‌ها را افزایش دهند. این درحالی است که پیشرفت هوش مصنوعی در سال‌های اخیر باعث شده تا الگوریتم جدید گوگل و رفتار موتورهای جستجو از حالت رباتی خارج شده و به رفتارهای انسان‌گونه بهای بیشتری بدهند. بنابراین این چنین ترفندها برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو، در بهترین حالت، تاثیری کوتاه مدت خواهد داشت و در نهایت منجر به جریمه (پنالتی) گوگل می‌شوند که رتبه سایت شما را به شدت کاهش می‌دهد.

افزایش رتبه در گوگل

متخصصین پیشگامان با دانشِ‌ِ به‌روز از الگوریتم و معیارهای موتورهای جستجو، راهکارهایی مختص سئو سایت شما ارائه می‌دهند تا ضمن پیروی از راهکارهای «کلاه سفید» در استراتژی سئو، باعث بهبود ارگانیک سایت شما در موتورهای جستجو و افزایش رتبه شما در گوگل شود. این راهکارها نه تنها باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت شما از طریق موتورهای جستجو می‌شود، بلکه احتمال استفاده این بازدیدکنندگان از خدمات سایت شما نیز افزایش خواهد یافت زیرا افرادی که از طریق کلیدواژه‌های واقعی به سایت شما می‌رسند، پتانسیل بالاتری برای استفاده از سایت خواهند داشت.

بهبود رتبه الکسا

در نهایت، استفاده از گوگل ادوردز و ابزارهای تحقیق کلیدواژه‌های پراستفاده، در کنار بررسی استراتژی و کلیدواژه‌های رقبا، باعث کاهش رتبه الکسا سایت شما می‌شود. علاوه بر این، کلیه خریدهای شرکت پیشگامان از گوگل ادوردز (Adwords) توسط شرکای تجاری و شهروندان خارجی صورت می‌گیرد؛ بنابراین نیازی نیست نگران بلاک شدن کمپین‌های گوگل ادوردز و پنالتی‌های گوگل باشید.

تعرفه سئو سایت

تعرفه خدمات سئو سایت، با توجه به رتبه فعلی سایت، تعداد کلمات کلیدی، میزان رقابت در کلمات کلیدی و بسیاری از معیارهای دیگر، متفاوت است. برای دریافت تعرفه سئو سایت خود، با شرکت پیشگامان تماس گرفته و آدرس سایت و انتظارات خود از سئو سایت را اعلام کنید. کارشناسان پیشگامان سایت شما را بررسی کرده و تعرفه سئو سایت را برای شما ارسال می‌کنند.