سرورهای اختصاصی لینوکس، امن، با قابلیت اطمینان بالا و سریع هستند. این سرورها تمام آن چه از یک سرور انتظار دارید را در قالب عملکردی فوق العاده برای شما به ارمغان خواهند آورد. سرورهای اختصاصی لینوکس به طور خاص برای بر طرف کردن احتیاجات شما قابل تغییر هستند و کنترل کامل و عملکردی بسیار خوب را به همراه خواهند داشت.

با استفاده از سرورهای مدیریت شده اختصاصی ما در زمان خود صرفه جویی کرده و مدیریت همه چیز را به ما بسپارید. تیم پیشگامان سرور مناسب شما را برای‌تان تهیه و طراحی کرده و مدیریت می‌کند.

برای دریافت مشاوره و هزینه سرور مدیریت شده لینوکس با کارشناسان لینوکس پیشگامان تماس بگیرید.

سرورهای مدیریت شده لینوکس چطور عمل می‌کنند؟

وقتی که کمپانی شما در حال رشد است و خدمات هاستینگ و VPS های مدیریت نشده وبسایت شما را با مشکل مواجه کرده است، احتمالا یک سرور پرسرعت مدیریت شده چیزی است که شما به آن نیاز دارید. سرورهای مدیریت شده لینوکس به شما این امکان را می دهد تا وبسایت یا اپلیکیشن شما همیشه در دسترس بوده و تجارت شما هیچگاه مختل نشود.

سرورهای مدیریت شده لینوکس سریع،‌ قابل اطمینان و امن بوده و از سرویس های شما با بهترین عملکرد ممکن نگهداری خواهند کرد. یک سرور مدیریت شده لینوکس به طور خاص برای برطرف کردن نیازهای شما تنظیم و نگهداری میشود. با انتخاب و خریداری سرورهای های مدیریت شده پیشگامان، زمان و انرژی لازم برای مدیریت این سرورها را به ما سپرده و دیگر نگران مدیریت سرورهای خود نباشید.

فرض کنید که می‌خواهید از یک زیرساخت معتبر در کلاس جهانی استفاده کنید، اما سرویس مد نظر شما به صورت غیر مدیریت شده ارائه میشود. ما به شما کمک میکنیم تا آسان و به صرفه به زیرساخت مربوطه دسترسی پیدا کنید. با سرویس های مدیریت شده لینوکسی که ما در اختیار شما قرار میدهیم به تمامی سرورها و مکان هایی که زیرساخت های معتبر در اختیار شما قرار میدهند به صورت مدیریت شده دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این، هزینه ای که پرداخت میکنید شامل تمامی موارد اجاره سرور، مدیریت، مانیتور و کنترل پنل آن میشود.

پلن های سرورهای لینوکس مدیریت شده ما به طور کلی همه سلیقه ها را در بر میگیرد. لینوکس سنتوس، اوبونتو، دبیان، ردهت از جمله توزیع های لینوکسی است که ما در زمینه سرورهای مدیریت شده ارائه میدهیم.

مزایایی که با انتخاب سرورهای مدیریت شده لینوکس پیشگامان به دست می‌آورید:
 • ارائه سخت افزار مورد نیاز به صورت بهینه
 • پهنای باند نامحدود
 • انتقال داده ها به صورت نامحدود
 • پشتیبانی برخط

چرا از سرورهای مدیریت شده لینوکس استفاده کنیم؟

به طور کلی سرویس های مدیریت شده مزایای بسیاری را برای شما به همراه خواهند داشت. از جمله آن ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • عملکرد بالا: حتما میدانید که حتی تاخیر ۱ ثانیه ای در وبسایت شما، در نرخ بازتاب، رتبه سئو و نرخ تبدیل شما عملکرد منفی خواهد داشت. با در اختیار داشتن یک مدیریت شده نگران هیچکدام از موارد بالا نخواهید بود. چراکه سرورهای شما در دیتاسنترهای انتخابی خودتان و با فضای ذخیره سازی ssd یا nvme و کانفیگ اختصاصی apache و nginx بهینه سازی شده برای کاربرد اختصاصی شما ارائه می شوند.
 • وبسایت های پرترافیک: شما نیز به تنهایی و با آموزش های مختلف میتوانید سرور لینوکسی غیر مدیریت شده اجاره کرده و آن را اداره کنید. اما عدم تجربه کافی در تنظیمات سرور میتواند منجر به افزایش دان تایم سایت شما شود که در نهایت هزینه بیشتری برای شما رقم خواهد زد.
 • سرویس های متنوع: تمرکز ما همواره بر این مورد است که محبوب ترین نرم افزارها و سرویس های توسعه را در اختیار شما قرار دهیم. برخی از این نرم افزارهای ارائه شده در سرورهای مدیریت شده ما عبارت اند از: ورژن های مختلف PHP ، نسخه های مختلف پست گرس، پایتون و آپاچی و ….

PHP 5.6, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4 or 8.0,    MariaDB (Drop-In MySQL Alternative)   PostgreSQL 10  PostgreSQL 12          Python 2.7, 3.3 or 3.4     PERL 5.10     Apache 2.4     Node.js     FTP / SFTP     Free SSH Access     & Free SSL

 • قابلیت اطمینان: در یک هاستینگ اشتراکی، ممکن است که قابلیت اطمینان یا همان reliability توسط یک حادثه که توسط یک وبسایت دیگر به وجود می‌آید مورد تهدید قرار گیرد. هم چنین تامین کننده زیرساخت ممکن است نامعلوم باشد. اما با استفاده از سرورهای مدیریت شده، میتوانید سایت خود را روی یک ارائه دهنده خوب و با تیم مجرب پشتیبانی لینوکس پیاده سازی کنید.
 • آسان بودن: ممکن است که تجربه و دانش یا زمان کافی برای ست آپ کردن و مدیریت یک سرور را نداشته باشید. در این صورت تنها یک ارائه دهنده سرور لینوکس میخواهید که تمام ویژگی های یک سرور اختصاصی با پشتیبانی برخط را با بهترین قیمت دریافت کنید و فقط بر روی تجارت خود تمرکز کنید.
 • قیمت پایین تر: سرویس های مدیریت شده معمولا هزینه بر هستند و سرویس هایی را ارائه میدهند که ممکن است هر دو سال به آن ها احتیاج پیدا کنید. اما ما به طور کلی سرویسی که شما احتیاج دارید را برای‌تان تامین میکنیم که قیمت مناسب تری را نیز برای‌تان به همراه خواهد داشت. تنها چیزی را دریافت میکنید که به آن نیاز دارید. سرور، تنظیمات سرویس و نگهداری پشتیبانی آن.
 • منابع اختصاصی: با استفاده از هاستینگ اشتراکی،‌ همسایه های شما در سرویس هاستینگ میتوانند عملکرد سایت شما را مختل کنند. اما با استفاده از یک سرور مدیریت شده، عملکرد وبسایت شما تنها به منابع سروری که در اختیار دارید منتهی میشود و پایداری و عملکرد بیشتری احساس خواهدی کرد.

کارهایی که ما انجام می‌دهیم

ما علاوه بر نگهداری از سرور، امنیت و بهینه سازی آن را نیز تامین میکنیم. مدیریت بک آپ های دیتابیس و ری استور کردن آن ها نیز از جمله کارهایی است که تیم ما در صورت از دست رفتن اطلاعات شما انجام خواهد داد. هم چنین مانیتور کردن دائمی سروری که شما استفاده میکنید نیز بر عهده ما ست. تیم پشتیبانی ما نیز دائما درخواست های شما را بررسی خواهد کرد و گزارشات به دست آمده به شما اعلام خواهد شد.

تیم توانمند پیشگامان در هر لحظه همراه شما ست؛ ما با در نظر گرفتن نیازمندی های مشتریان، سرور اختصاصی مورد نیاز شما را فراهم کرده و در تمامی مراحل پشتیبانی سرور همراه با شما هستیم.

سوالات متداول سرورهای لینوکس مدیریت شده
 • وی پی اس لینوکس چیست؟

وی پی اس لینوکس شامل مجموعه ای از منابع اختصاصی شامل رم، سی پی یو و هارددیسک است که هر زمان میتوانید از آن ها استفاده کنید. قابل ذکر است که وی پی اس های لینوکس بیشتر از سرورهای اختصاصی قابل مقیاس پذیری هستند.

 • آیا تیم پیشگامان در مراحل انتقال از تامین کننده قبلی به پیشگامان به من کمک میکند؟

تیم فنی پیشگامان همیشه و در تمام مراحل در کنار شما ست. ما به مشتریان بسیاری در زمینه انتقال سرویس سرور مجازی خود از ارائه دهندگان دیگر به سرورهای پیشگامان کمک کرده ایم و باعث افتخار ما ست که این خدمات را به مشتریان دیگر نیز ارائه دهیم.

 • خدمات مدیریت سرور شامل چه مواردی است؟

خدمات مدیریتی ما شامل پشتیبانی سرورها به صورت تیکت و همین طور در تمامی ایام هفته و در تمام ساعات روز است.

 • آیا مشتری کنترل کامل بر VPS را دارد؟

بله. دسترسی کامل توسط تیم زمین هاست ارائه شده و شما به طور کامل بر سرور و کانفیگ آن دسترسی دارید. شما این امکان را دارید که گزینه های بیشتری را برای تنظیمات خود فعال و غیر فعال کنید و هر طور که ترجیح میدهید با سرور خود رفتار کنید.

 • آیا میتوان وی پی اس را ارتقا داد؟

بله. هر زمان که بخواهید میتوانید با اضافه کردن رم، سی پی یو، حافظه و یا پهنای باند بیشتر، سرور خود را ارتقا دهید. هر چند تیم ما پکیج هایی را به صورت پیش فرض برای شما آماده کرده که در اکثر موارد این پکیج ها مناسب فعالیتی است که شما انجام میدهید.

 • آیا میتوانم بک آپ هایی که از قبل تهیه کردم را بر روی وی پی اس استفاده کنم؟

بله، هر زمان که بخواهید. هر زمان که سرور شما آماده استفاده بود، میتوانید بک آپ های مورد نظر خود را بر روی آن اضافه کنید.

مقالات سرورهای لینوکس

سرور بیگ بلو باتن
,

سرور بیگ بلو باتن BigBlueButton

بیگ بلو باتن (BigBlueButton) یک سیستم آموزش مجازی قدرتمند و متن باز است که همیشه در کنار کلاس های ادوبی کانکت، مورد توجه فراوان بوده است. از زمان شروع محدودیت های مربوط به کرونا، استفاده از بیگ بلو باتن توسط مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، …
, ,

استفاده از گیت لب برای توسعه نرم افزار به صورت Agile

آیا تا به حال برایتان سوال شده که چطور از متدلوژی اجایل (سیستم مدیریت چابک) در گیت لب استفاده کنید؟ اگر از گیت لب استفاده می‌کنید ممکن است برایتان واضح نباشد که ویژگی‌های آن چطور با مشخصه‌های اجایل کار خواهند کرد. در این مقاله این موضوع را ب…
ssh
, ,

کانکشن ریموتی بهتر در لینوکس با استفاده از Mush و Tmux

یکی از نقاط قوت لینوکس رویکردی است که نسبت به شبکه دارد که این موضوع عمدتا به خاطر میراثی است که از یونیکس به ارث برده است. به همین دلیل لینوکس سیستم عامل انتخابی  ما به عنوان سرور است. اصلی ترین راه حل برای دسترسی به یک سرور لینوکسی از طر…
,

معرفی یکی از ابزارهای مانیتورینگ سرور

همانطور که شما هم حدس میزنید، ابزارهای نظارت بر سرور گران هستند و یا امکان شخصی سازی ندارند، ما در این مقاله یکی از مدعیان اصلی مانیتورینگ سرور را به شما معرفی میکنیم که Zabbix نام دارد. هرچند این مقاله قرار نیست یک آموزش همه جانبه باشد، بلکه خلاص…
افزایش سرعت سایت وردپرس با کش
, ,

افزایش سرعت سایت با کش nginx

یکی از معیارهای مهم سایت‌ها، سرعت بارگذاری آن‌ها است. سرعت وبسایت نه تنها باعث رضایت بازدیدکنندگان از سایت می‌شود، بلکه به صورت مستقیم روی سئو سایت و رتبه سایت در موتورهای جستجو تاثیر می‌گذارد. یکی از روش‌هایی که تاثیر به سزایی در افزایش سرعت سایت …
, , ,

اوضاع آشفته احراز هویت دو مرحله‌ای

برای چندین سال، احراز هویت دو مرحله‌ای به عنوان مهم‌‌ترین توصیه در امنیت فضای مجازی اشخاص به شمار می‌رفت، ابزاری که شرکت‌های فناوری اطلاعات دیر به اهمیت آن پی بردند. البته بعد از هک شدن حساب‌های توییتر، آمازون و اپل «مت هونان» در سال2012 [1]، جن…