خدمات سرورهای لینوکس

تیم پشتیبانی سرورهای لینوکسی پیشگامان، دارای گواهینامه‌های LPIC ،CEH و شبکه، با سال‌ها تجربه در توزیع‌های مختلف لینوکس، بهترین گزینه برای پشتیبانی سرورهای مجازی، اختصاصی و فیزیکی سازمان شما هستند. افزایش امنیت سرورهای لینوکسی،‌ بهینه‌سازی سرعت دیتابیس و بکاپ‌گیری لحظه‌ای از اطلاعات، تنها گوشه‌ای از خدمات پشتیبانی سرور لینوکس پیشگامان هستند.
برای مشاهده جزئیات خدمات سرور لینوکس پیشگامان، می توانید صفحه پشتیبانی سرورهای لینوکس مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با شرکت تماس بگیرید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

 

پشتیبانی سرور مجازی

یکی از اولین گام‌ها در توسعه کسب و کار آنلاین شما، خرید و پیکربندی سرور مجازی است؛ اما اکثر شرکت‌ها، مهم‌ترین بخش آن، یعنی پشتیبانی و نگهداری را فراموش می‌کنند. پشتیبانی سرور لینوکس، امری تخصصی بوده که نمی‌توان آن را به برنامه‌نویس یا پشتیبان سایت و شبکه خود بسپارید. تخصص در مجازی‌سازی، دانش عمیق از سیستم عامل لینوکس، توانایی پیکربندی فایروال لینوکس و همچنین فایروال اپلیکیشن‌های وب (WAF) تنها گوشه‌ای از تخصص‌های مورد نیاز برای پشتیبانی سرور مجازی لینوکس است.

 

سرور مجازی مدیریت شده

شرکت پیشگامان ارائه دهنده انواع سرورهای مجازی و اختصاصی می‌باشد. در صورتی که هنوز سرور مجازی مورد نیاز خود را تهیه نکرده‌اید و در کنار سرور مجازی،‌ نیاز به پشتیبانی مستمر و انجام مداوم بهینه سازی، ایمن سازی و به روزرسانی سرور خود دارید، می‌توانید از سرور مجازی مدیریت شده پیشگامان استفاده کنید. در این صورت، سرور مجازی و همچنین پشتیبانی و مدیریت آن، در قالب یک بسته در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.