پشتیبانی سرور لینوکس

تیم پشتیبانی سرورهای لینوکسی پیشگامان، دارای گواهینامه‌های LPIC ،CEH و شبکه، با سال‌ها تجربه در توزیع‌های مختلف لینوکس، بهترین گزینه برای پشتیبانی سرورهای مجازی، اختصاصی و فیزیکی سازمان شما هستند. افزایش امنیت سرورهای لینوکسی،‌ بهینه‌سازی سرعت دیتابیس و بکاپ‌گیری لحظه‌ای از اطلاعات، تنها گوشه‌ای از خدمات پشتیبانی سرور لینوکس پیشگامان هستند.
برای مشاهده جزئیات خدمات سرور لینوکس پیشگامان، می توانید به زیرمجموعه خدمات و محصولات سایت مراجعه کنید یا همینک با شرکت تماس بگیرید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

 

پشتیبانی سرور مجازی

یکی از اولین گام‌ها در توسعه کسب و کار آنلاین شما، خرید و پیکربندی سرور مجازی است؛ اما اکثر شرکت‌ها، مهم‌ترین بخش آن، یعنی پشتیبانی و نگهداری را فراموش می‌کنند. پشتیبانی سرور لینوکس، امری تخصصی بوده که نمی‌توان آن را به برنامه‌نویس یا پشتیبان سایت و شبکه خود بسپارید. تخصص در مجازی‌سازی، دانش عمیق از سیستم عامل لینوکس، توانایی پیکربندی فایروال لینوکس و همچنین فایروال اپلیکیشن‌های وب (WAF) تنها گوشه‌ای از تخصص‌های مورد نیاز برای پشتیبانی سرور مجازی لینوکس است.

 

سرور مجازی مدیریت شده

شرکت پیشگامان ارائه دهنده انواع سرورهای مجازی و اختصاصی می‌باشد. در صورتی که هنوز سرور مجازی مورد نیاز خود را تهیه نکرده‌اید و در کنار سرور مجازی،‌ نیاز به پشتیبانی مستمر و انجام مداوم بهینه سازی، ایمن سازی و به روزرسانی سرور خود دارید، می‌توانید از سرور مجازی مدیریت شده پیشگامان استفاده کنید. در این صورت، سرور مجازی و همچنین پشتیبانی و مدیریت آن، در قالب یک بسته در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.