امروزه تخصص و دانش نقش تعیین کننده‌ای در زندگی حرفه‌ای افراد ایفا می‌کند و نقش دانش در پیشرفت کاری افراد بر کسی پوشش نیست. یکی از راه‌های کسب دانش از راه انتقال و آموزش آن می‌باشد. شرکت پیشگامان گسترش متن‌باز با دارا بودن متختصصان با تجربه به عنوان بخشی از رسالت حرفه‌ای خود، بر خود لازم دانسته تا دانش موجود در سازمان را از طریق آموزش در اختیار سایر افراد قرار دهد. آموزش‌های ارائه شده از طرف این سازمان به شکل کاملاً حرفه‌ای و در قالب استاندار‌های معتبر آموزشی تهییه شده است. دوره‌های تخصصی پیشگامان در زمینه‌های آموزش امنیت سازمانی، آموزش کلان‌داده، آموزش پایتون و آموزش لینوکس، آماده‌ی پذیرش علاقه‌مندان و کارمندان سازمانی است.

برای تایید مدارک صادر شده، کد گواهینامه را در صفحه تایید گواهینامه وارد کنید.

دوره‌های آموزشی لینوکس

با توجه به فراگیر شدن سیستم عامل لینوکس در صنعت فناوری اطلاعات (به خصوص سرورها و تجهیزات توکار)، پیشگامان گسترش متن‌باز اقدام به برگزاری دوره‌های متنوع لینوکس، از مقدماتی تا پیشرفته، کرده است. کارایی بالای سرور لینوکس باعث شده تا سازمان‌هایی که روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنند، بازگشت سرمایه‌ی فوق العاده‌ای را تجربه کنند. همچنین تقاضای رو به رشد برای متخصصین سیستم عامل لینوکس، فرصتی طلایی برای علاقه‌مندان به حوزه فناوری اطلاعات ایجاد کرده است.

دوره‌های لینوکس پیشگامان گسترش متن‌باز:

آموزش لینوکس مقدمانی (LPIC-1)

آموزش لینوکس پیشرفته (LPIC-2)

آموزش برنامه‌نویسی شل اسکریپت

آموزش امنیت سرورهای لینوکس

 

آموزش لینوکس در مشهد

در کنار دوره‌های آموزشی لینوکس پیشگامان، که به صورت اختصاصی برای سازمان‌های مختلف در کلیه مناطق ایران برگزار می‌شود، کلاس‌های آموزش لینوکس به صورت ثابت نیز در شهر مشهد برگزار می‌شود. برای اطلاع از تاریخ دوره‌های لینوکس تماس بگیرید.